Hakkımızda

PROJE TASARIMI

Mon-In olarak, işlerimizde müşteri amaç ve ihtiyaçlarına odaklanarak her  projenin kendi konseptine yönelik mimari, iç mimari ve mühendislik tasarımları sunuyoruz. Bu süreçte yenilikçi, kolay uygulanabilir ve özgün tasarımlar üretirken fayda ve maliyet dengesini ön planda tutuyoruz. Ofis, konut, kafe, restoran, endüstriyel yapılar gibi geniş bir yelpazeye sahip portfolyomuza her geçen gün eklenen yeni projelerde sunduğumuz sürdürülebilir tasarım ve malzemelerle daha yaşanabilir çevrelerin oluşturulmasına katkıda bulunduğumuza inanıyoruz. 

3d GÖRSELLEŞTİRME

Mon-In olarak, tasarım sürecinde, 3D görselleştirme özellikli sunumlar aracılığıyla müşterilerimize mekanı ve detayları gerçek boyutlarıyla görebilecekleri sanal bir gezinti olanağı sağlıyoruz. Projelerin ön tasarım sürecinden tamamlanmasına kadar her aşamada, 360° VR (Sanal Gerçeklik) turlarla, yapıların iç alanlarının VR gözlük yardımıyla gezilebildiği sunumlar hazırlıyoruz. Bunun yanı sıra paylaştığımız linkler sayesinde hiç bir programa gerek kalmadan sizlere dilediginiz her an mekanlarda internet üzerinden dolaşabilme olanağı sunuyoruz. Bu sayede proje ihtiyacı doğrultusunda sunduğumuz çözümlerin ve tasarım fikirlerinin projeye tam olarak yansıtılarak süreçlerin tamamlanmasını sağlıyoruz.

DANIŞMANLIK

Alanında tecrübeli Mon-In ekibimiz ile projenin yapım sürecinde iş programı oluşturulması, malzeme seçimleri, malzeme metraj kontrolü,  proje yönetimi ve teknik kontrollük  gibi konularda destek veriyoruz.

Uygulama

Uygulamarımızı sağlıklı, özenli ve titiz bir şekilde sürdürürken müşterilerimizi görsel anlamda da memnun edecek şekilde tamamlamaya önem veriyoruz. Mon-In olarak, çalışmalarımızı senelerdir birlikte yürüttüğümüz ekibimizin sinerjisiyle, beklentinin ötesine geçen incelikli işçilikler sunuyoruz.

EKİBİMİZ

ÇAĞKAN YAZICI

INTERIOR ARCHITECT
BILKENT UNIVERSITY

CANSU TAMTUNALI

INTERIOR ARCHITECT
BILKENT UNIVERSITY

LEYLA EROĞLU ŞAHİN

INTERIOR ARCHITECT
BILKENT UNIVERSITY

MERVE OKÇU

ARCHITECHT
MIDDLE EAST TECHNICAL UNIVERSITY


En\Tr